Karolina Kwiatkowska

Radca prawny

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Od 2007 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu.

Doradza przedsiębiorcom m.in. w problemach związanych z zatrudnianiem pracowników. Swoją wiedzą w tej dziedzinie dzieli się na specjalistycznych kursach prowadzonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy współpracy z firmami windykacyjnymi skutecznie pomaga w egzekwowaniu wierzytelności.

Pomoże Ci w sprawach rodzinnych, spadkowych (w tym strategia sukcesji przedsiębiorcy) i majątkowych (regulacja stanów prawnych nieruchomości, podział majątku wspólnego, dział spadku). Przygotowuje odwołania od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i reprezentuje płatników i ubezpieczonych w sporach z organem rentowym.

Praktykę zawodową wzbogacała szkoleniami i kursami w Polsce i za granicą, organizowanymi m.in. przez: Haus Rissen International Institute for Politics and Economics w Hamburgu, Uniwersytet w Pécs, Uniwersytet w Brnie.